پیام مدیریت

مجتمع آموزشی و بین الملل را بهتر بشناسیم.

مجتمع آموزشی غیر انتفاعی و بین الملل آداب، اینک پس از دو دهه افتخار آفرینی و تقدیم بیش از یک هزار فارغ التحصیل ممتاز به موسسات آموزش عالی داخلی و خارجی، مفتخر است که پذیرای ثبت نام از فرزندان عزیز هموطنان گرامی(از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی دختر و پسر)برای بیست و ششمین سال فعالیت خود باشد.

 

مجتمع آموزشی آداب تنها مجتمع غیر انتفاعی ایرانی در خاورمیانه و اولین مجتمع غیر دولتی بین المللی در خارج از کشور با بیست سال سابقه درخشان و سه سیستم آموزشی آماده ثبت نام از فرزندان شماست.

سیستم A: سیستم آموزشی ایرانی با شیوه دو زبانه(از اول ابتدایی تا پیش دانشگاهي)

این سیستم در راستای نظام برنامه ریزی درسی ایرانی و با رعایت قوانین تعلیم و تربیت امارات با ايجاد تحولی بهینه در کادر آموزشی و تکنولوژی و اجرای سیستم آموزشی و انضباطی هوشمند، حرکتی جدید را آغاز کرده است.

سیستم B: سیستم بین الملل (از kg1 تا Gr12)

در این سیستم آموزشی ،با بکار گیری معلمان مجرب خارجی و ایرانی ،تمام دروس و فعالیت ها(به استثنای کتب فارسی و دینی)مطابق استانداردهای بین الملل به زبان انگلیسی ارایه می شود.

سیستم c: آموزش فارسی(ویژه دانش آموزان شاغل به تحصیل در مدارس غیر ایرانی)

این سیستم در پاسخ به درخواست جمعی از هموطنان گرامی و به منظور پاسداشت زبان و ادبیات  فارسی در روزهای شنبه آماده ارایه خدمات خاص آموزشی به فرزندان عزیز ایرانی شاغل به تحصیل در مدارس غیر ایرانی می باشد. 

امکانات ویژه:

- فضای آموزشی مستقل دختران و پسران

- تلفن گویا و سایت ویژه بخش ایرانی و بین الملل

- زمین چمن استاندارد و سالن سر پوشیده ورزشی

- دپارتمان مستقل زبان انگلیسی برای آموزش زبان

- سرویس ایاب و ذهاب به همه نقاط دبی و شارجه و عجمان

- سایت کامپیوتر و کتابخانه رایانه ای و کلاس های هوشمند

- آزمایشگاه مجهز
- و سایر امکانات یک مجتمع بروز آموزشی